OpenArt biennale 18:e juni - 10:e september Sök

OpenArt

Kontakt

OpenART

Postadress
OpenART Drott­ning­gatan 29 702 22 Örebro

Besöksadress
OpenART Köpmangatan 28 702 23 Örebro
 

Fakturaadress Örebro Kommun, Faktu­ra­cen­tralen Ref. T77open Box 30100 701 35 Örebro
Organisationsnummer: 212000-1967
För inter­na­tio­nell faktu­re­ring vänligen kontakta oss.

 

TEAM OpenART

 

Vanliga frågor
openart@orebro.se
+46 (0)19 21 48 94

Enhetschef
Elin Persson
elin.persson@orebro.se
+46 (0)19 21 46 43

Chief Curator
Lars Jonnson
lars.jonnson@orebro.se
+46 (0)19 21 46 42

Koordinator
Sofia Gustafsson
sofia.gustafsson@orebro.se
+46 (0)19 21 46 40

Marknadsplanerare och Pressansvarig
Elisabeth Magnusson
elisabeth.magnusson@orebro.se

+46 (0)19 21 10 52

Assisterande Curator
Kerstin Wagner
kerstin.wagner@orebro.se
+46 (0)19 21 45 41

Assisterande Curator
Giovanna Aguirre
giovanna.aguirre@orebro.se
+46 (0)19 21 49 66

Verksamhetschef Allmänkultur, Örebro Kommun
Nina Glim­vall
nina.glimvall@orebro.se
+46 (0)19 21 27 90

Assisterande Koordinator
Martina Thorén
martina.thoren@orebro.se
+46 (0)19 21 46 41

Redaktör & Journalist
Stefan Nilson
stefan.nilson@orebro.se
+46 (0)19 21 48 58

Tekniker
Johan Jedebert
johan.jedebert@orebro.se
+46 (0)19 21 16 20